Satış Sözleşmesi

1. Kapsam

1.1 Bu web sitesinin amacı site sahibi Anıl bey tarafından veya Ly Elektronik aracılığıyla malların son kullanıcıya ulaştırılmasıdır.

 

2. Fikri Mülkiyet

2.1 Bu web sitesinin içeriği korunmaktadır.

 

3. Gizlilik

3.1 Gizlilik Politikamızın şartlarına tabi olmayı kabul ve taahhüt etmektesiniz.

 

4. Malların Teslimatı

4.1 Tarafınızca sipariş edilen malları, siparişi verirken bize vermiş olduğunuz adrese teslim edeceğiz. Siparişler  bağımsız distribütörün kendi stoğundan veya onun aracılığıyla Ly Elektronik tarafından gönderilecektir. Herhangi bir nedenle stokta olmayan ürünün sipariş edilmesi durumunda sizinle iletişime geçilerek ürün fiyatının iadesi veya yerine aynı fiyatta bir ürün veya ürünlerin gönderilmesi sağlanacaktır.

4.2 Sevkiyat işlemleri, talimatlarınız doğrultusunda gerçekleştirilecektir. Bu tür talimatların yanlış olması halinde ya da siparişinizi gönderdikten sonra fikrinizi değiştirirseniz siparişinize ilave ücret uygulanacaktır. 

 

5. Satış Sonrası Yardım

5.1 Bu web sitesinin ve ürünlerin kullanılmasıyla ilgili her tür sorun için www.lyelektronik.com adresiyle irtibat kurabilirsiniz.

5.2 Alternatif olarak lütfen bizimle irtibat kurmanın diğer muhtemel yollarını görüntülemek için İletişim sayfasını ziyaret ediniz. 

 

6. Ödeme

6.1 Bu web sitesinden yapacağınız alışverişler için banka havalesi/eft, kargo görevlisine kapıda ödeme seçeneğini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

6.2 İşlemin sonunda ödeme bilginiz e-posta, sevkiyat bilgileriniz sms aracılığıyla tarafınıza gönderilecektir.